1247.00 грн.
1948.00 грн.
Характеристики
| Тип | Вулична |
| Стандарт | Аналогова |
| Мікрофон | Ні |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4ПІН АВІА |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3" CMOS |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Споживання | 180 мА |
| ІЧ-підсвічування | Ні |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 міс. |
Опис Камера для авто TX-YY-4201C (PAL) вологостійка, універсальна
Відеокамера автомобільна TX-YY-4201C (PAL)
Оцінити Камера для авто TX-YY-4201C (PAL) вологостійка, універсальна
Схожі товари
1750.00 грн.
1948.00 грн.
1890.00 грн.
2153.00 грн.
2214.00 грн.
2460.00 грн.






















