1948.00 грн.
Характеристики
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 105 |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP65 |
| Сенсор | 1/3 StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Споживання | 3 Вт |
| ІЧ-підсвічування | Ні |
| Дзеркальне зображення | Ні |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +60°C |
Опис Камера переднього огляду TX-FK-960010X вологостійка для легкових автомобілів, вантажівок і фур, автобусів, спецтехніки
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
TX-FK-960010X камера переднього огляду.
Призначена для легкового, вантажного, пасажирського транспорту, спецтехніки.
Внутрішня камера TX-FK-960010X для переднього огляду дорожньої установки.
Додаткові особливості
- Пластиковий корпус
Комплектація
- Відеокамера автомобільна TX-FK-960010X
- Документація
Оцінити Камера переднього огляду TX-FK-960010X вологостійка для легкових автомобілів, вантажівок і фур, автобусів, спецтехніки
Схожі товари
1948.00 грн.
1750.00 грн.
1948.00 грн.
1750.00 грн.
1890.00 грн.
1948.00 грн.
























