2153.00 грн.
Характеристики
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 720 |
| Роздільна здатність | 720P |
| Стандарт | PAL |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 100° |
| Підсвічування | ІЧ |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Відеовихід | 1.0vp-p,75Ohm |
| Роз'єм | 4 Pin |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 CMOS |
| Об'єктив | 3.2 мм |
| Споживання | 180 мА |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис Камера заднього виду для нічного бачення TX-HZ-10803X, універсальна
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
Камера заднього виду нічного бачення з кутом огляду 135 градусів.
Додаткові особливості
- Металевий вологостійкий корпус;
- Підходить для бокового кріплення.
Оцінити Камера заднього виду для нічного бачення TX-HZ-10803X, універсальна
Схожі товари
1750.00 грн.
1948.00 грн.
1750.00 грн.
1890.00 грн.
1948.00 грн.
5445.00 грн.
8508.00 грн.
2768.00 грн.
1990.00 грн.
2460.00 грн.






















