| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 800TVL |
| Стандарт | Аналогова |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 100° |
| Підсвічування | ІЧ |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Відеовихід | 1.0vp-p,75Ohm |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4 Pin |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 CMOS |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Споживання | 180 мА |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
TX-HZ-8003C - вологостійка прямокутна камера в металевому корпусі.
Призначена для вантажного автотранспорту.
Додаткові особливості
- Металевий корпус
- Вологостійкість
Комплектація
- TX-HZ-8003C
- Документація
Рекомендовані товари
Монітор-відеореєстратор EM-703HDVR на торпеду на 4 камери (4-канальний) для фур, агротехніки, спецтехніки
Монітор-відеореєстратор в авто призначений для підключення камер заднього та кругового огляду. Ідеально підходить для встановлення на вантажівку, фуру, автобус, маршрутку, спецтехніку, трактор, комбайн, іншу агротехніку. Працюємо з 2007 року і вже встановили 7000+ комплектів для більш ніж 600 клієнтів! Не знаєте, як обрати відеосистеми для моніторингу вашого автопарку? Залиште заявку, і ми..
11760.00 грн.
Монітор-відеореєстратор TX-FGM10501 10 дюймів на 5 камер (5-канальний) для фур, агротехніки, спецтехніки
Відеореєстратор-монітор в авто призначений для підключення камер заднього та кругового огляду. Ідеально підходить для встановлення на вантажівку, фуру, автобус, маршрутку, спецтехніку, трактор, комбайн, іншу агротехніку. Працюємо з 2007 року і вже встановили 7000+ комплектів для більш ніж 600 клієнтів! Не знаєте, як обрати відеосистеми для моніторингу вашого автопарку? Залиште заявку, і ми..
12300.00 грн.
























