1750.00 грн.
1948.00 грн.
Характеристики
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 100° |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Відеовихід | 1.0vp-p,75Ohm |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4 Pin |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Споживання | 180 мА |
| ІЧ-підсвічування | Ні |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 міс. |
Опис Камера заднього виду WX-96002X (PAL-PL) вологостійка для вантажівок і фур
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
WX-96002X - автомобільна мініатюрна відеокамера в металевому корпусі.
Призначена для вантажного автотранспорту.
Камера заднього виду, яка містить світлочутливі сенсором SONY Starlight.
За заявою виробника такій камері не потрібне додаткове освітлення, оскільки їй достатньо світла зірок на небі.
Додаткові особливості
- Мініатюрність
- Металевий корпус
Комплектація
- WX-96002X
- Документація
Оцінити Камера заднього виду WX-96002X (PAL-PL) вологостійка для вантажівок і фур
Схожі товари
1750.00 грн.
1890.00 грн.
1948.00 грн.
5445.00 грн.
8508.00 грн.
2768.00 грн.
1990.00 грн.
2460.00 грн.
2858.00 грн.
3178.00 грн.
























