4305.00 грн.
Характеристики
| Тип | Вулична |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 150° |
| Підсвічування | ІЧ |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4Pin AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс (8 шт. ламп високої потужності (16 Вт) |
| Напруга | 12 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP68 (Металевий литий під тиском алюмінієвий корпус) |
| Сенсор | CMOS, CCD |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -20°C до +70°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис Відеокамера з LED підсвіткою 2C-DZC-10802X для авто
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
Відеокамера з LED підсвіткою 2C-DZC-10802X
Відеокамера автомобільна з LED підсвіткою 2C-DZC-10802X. Підходить для човна, сільськогосподарського трактора, вантажівки. Є можливість регулювання високого/середнього/ближнього світла.
Додаткові характеристики
- Колірна температура: 3000~6000K
- Світловий потік: 1200 LM (Регулювання високого/середнього/ближнього світла)
- Висока роздільна здатність
- DC 10~32V для робочого світла
- AHD1080P
- 8 шт. ламп високої потужності (16 Вт)
- Колірна температура: 3000~6000K
- Світловий потік: 1200 LM
- Розмір: світло 3,5 дюйма
- Металевий литий під тиском алюмінієвий корпус
- Регулювання високого/середнього/ближнього світла
Відео
Оцінити Відеокамера з LED підсвіткою 2C-DZC-10802X для авто
Схожі товари
2858.00 грн.
3178.00 грн.

 800TVL/20231012_151523-620x545.jpg)
 800TVL/20231012_151613-620x545.jpg)
 800TVL/20231012_151625-620x545.jpg)
 800TVL/20231012_151808-620x545.jpg)
 800TVL/20231012_151804-620x545.jpg)
 800TVL/20231012_151523-128x112.jpg)
 800TVL/20231012_151613-128x112.jpg)
 800TVL/20231012_151625-128x112.jpg)
 800TVL/20231012_151808-128x112.jpg)
 800TVL/20231012_151804-128x112.jpg)









/20230509_121355-380x354.jpg)
