| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 140 |
| Мінімальна освітленість | 0.01 LUX (5LED+) |
| Напруга | 12 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP69K |
| Сенсор | 1/3" CMOS |
| Об'єктив | 2.1mm |
| Робоча температура | -20°C до +70°C |
Відеокамера 2C-CZ-108021X (PAL-M)
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Відеокамера 2C-CZ-108021X (PAL-M) вологостійка бічна камера в металевому корпусі.
Призначена для вантажного автотранспорту.
Додаткові особливості
- Металевий корпус
- Вологостійкість
Комплектація
- Відеокамера автомобільна 2C-CZ-108021X (PAL-M)
- Документація
Рекомендовані товари
Монітор-відеореєстратор CS-S1019AHD-QDVR (SD Type) 10 дюймів на 4 камери (4-канальний) з сенсорним екраном для фур, агротехніки, спецтехніки
Відеореєстратор-монітор в авто призначений для підключення камер заднього та кругового огляду. Ідеально підходить для встановлення на вантажівку, фуру, автобус, маршрутку, спецтехніку, трактор, комбайн, іншу агротехніку. Працюємо з 2007 року і вже встановили 7000+ комплектів для більш ніж 600 клієнтів! Не знаєте, як обрати відеосистеми для моніторингу вашого автопарку? Залиште заявку, і ми..
13530.00 грн.
Монітор-відеореєстратор 2C-FGM100404 10,1 дюймів на 4 камери (4-канальний) для фур, агротехніки та спецтехніки
Працюємо з 2007 року і вже встановили 7000+ комплектів для більш ніж 600 клієнтів! Не знаєте, як обрати відеосистеми для моніторингу вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас! Замовити консультацію 10,1-дюймовий 4-канальний монітор-відеореєстратор 2C-FGM100404 Сенсорний Монітор-відеореєстратор 2C-FGM100404 10,1 дюймів на 4 камери для вантажних автомобілів та іншої ..
8918.00 грн.
Монітор-відеореєстратор 2C-FGM100801G-C-A 10 дюймів на 8 камер (8-канальний) 4G GPS
Монітор-відеореєстратор 2C-FGM100801G-C-A 10 дюймів на 8 камер (8-канальний) 4G Монітор промислового призначення, підходить для сільськогосподарської техніки, навантажувачів та інших транспортних засобів, що потенційно схильні до впливу крапель дощу, брудної води або сильного пилу. Працюємо з 2007 року і вже встановили 20000+ комплектів для більш ніж 5000 клієнтів! Не знаєте, як обрати ві..
29925.00 грн.











/20230509_121355-380x354.jpg)


/9563b563-a0bc-4911-bcd2-14efea7dd00a-380x354.jpg)
/20230509_123958-380x354.jpg)

/20230509_165051-380x354.jpg)







