2378.00 грн.
Характеристики
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Так |
| Кут огляду | 150° |
| Відеовихід | 1.0Vp p75 |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 SONY StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +60°C |
Опис Відеокамера 2C-FK-10805X+Z-Y для авто
Відеокамера 2C-FK-10805X+Z-Y для авто невелика компактна відеокамера зі зручним кріпленням на присосці.
Підходить для
- вантажного транспорта,
- автобусів та іншого пасажирського транспорту,
- спецтехніки, будівельної техніки,
- бульдозерів, екскаваторів,
- тракторів і сільськогосподарської техніки,
- поїздів,
- річкового і морського транспорту.
Оцінити Відеокамера 2C-FK-10805X+Z-Y для авто
Схожі товари


















/20230509_121355-380x354.jpg)


/9563b563-a0bc-4911-bcd2-14efea7dd00a-380x354.jpg)
/20230509_123958-380x354.jpg)

/20230509_165051-380x354.jpg)



