| Виробник | BITREK |
| Підключення ДРП | Так (при підключенні відповідного модуля) |
| Контроль запалювання | Так |
| Мікрофон | Ні |
| Реле блокування | Так (при підключенні відповідного модуля) |
| GPS та GSM антени | Зовнішні або внутрішні |
| Тип живлення | Постійне |
| Стандарт передачі даних | GSM 900/1800 |
| Клас GPRS | IP65 |
| Тип навігаційної системи | GPS/ГЛОНАСС |
| Акселерометр | Є |
| SIM-картки | 1 |
| Напруга живлення | 6-40В |
| Типовий споживаний струм (12В) | 60мА |
| Максимальний споживаний струм (12В) | 350мА |
| Пам'ять | 2МБ (65 000 записів) |
| Вбудований акумулятор | 1000 mAh |
| Робоча температура | від -30 °С до +80 °С |
| Габарити (ШхДхВ) | 95 х 85 х 33 мм |
| Маса | 175 г |
| Підтримка CAN-адаптера | Ні |
| Підтримка CAN-BUS | Так |
| Підтримка RS-485 | Ні |
| Підтримка 1-wire | Ні |
| Підтримка OBD II | Ні |
| LED-індикатор | Ні |
GPS-трекер може бути встановлений на вантажівку, фуру, автобус, маршрутку, спецтехніку, трактор, комбайн, іншу агротехніку.
Ми пропонуємо не просто обладнання, а комплексне рішення:
- професійний підбір обладнання,
- монтажні роботи в будь-якій точці України за 48 годин,
- програма для моніторингу в реальному часі як в Україні, так і за кордоном.
Працюємо з 2007 року і вже встановили 7000+ комплектів для більш ніж 600 клієнтів!
Не знаєте, як обрати GPS-обладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
GPS-трекер BI 810 Trek визначає координати, швидкість, пробіг, забезпечує збір даних від додаткового обладнання та датчиків та передає інформацію на сервер за допомогою GPRS.
GPS-маяк BI 810 Trek призначений для GPS-моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків.
Основною відмінністю GPS tracker BI 810 Trek є наявність зовнішніх ГЛОНАСС / GPS антен, які дозволяють домогтися максимальної якості сигналу, при установці в найскладніших і важкодоступних місцях, на відміну від свого молодшого попередника GPS-маячок BI 820 Trek. GPS-маяк BI 820 Trek орієнтований на моніторинг автотранспорту, без необхідності підключення великої кількості спеціалізованих датчиків. При цьому GPS tracker BI 810 Trek увібрав в себе всі кращі можливості топової лінійки BI 9хх TREK .
Додаткові особливості GPS-трекера BI 810 Trek
- Пристрій забезпечує якісний трекінг, контроль роботи запалювання, датчиків рівня пального і інших периферійних пристроїв.
- Вбудований акумулятор дозволяє працювати пристрою до 12 годин завідсутності зовнішнього живлення.
- За встрати мобільного зв’язку записує і зберігає 65000 записів (кілька тижнів), і автоматично передає накопичені дані на сервер по
- GPRS після відновлення зв’язку.
- Завдяки компактним розмірам і наявності захищеного входу живлення, може використовуватися в умовах підвищеної небезпеки, а
- також за наявності загроз вандалізму.
- Корпус виконаний з високотемпературного матеріалу, посиленого скловолокном (IP65).
- Можливість підключення додаткового обладнання (датчиків) через ланцюг захисту.
- Підтримка FOTA (firmware-over-the-air) - можливість віддаленої зміни налаштувань і прошивки обладнання.
- Має відкритий протокол передачі даних і сумісність з усім популярним ПЗ.
Програма для моніторингу
Скористайтеся нашою програмою для моніторингу місця розташування транспорту, швидкості руху, зупинок та інших параметрів.
Має відкритий протокол обміну даними. Сумісний з усіма популярними системами GPS-моніторингу: Wialon, Fort, Orange GPS trace, що дозволяє вам вільно вибирати постачальника послуг моніторингу.
Монтаж
Замовте комплексну послугу моніторингу, і ми встановимо все необхідне обладнання на ваш транспорт!
Якщо ви плануєте самостійно встановити трекер на ваше авто, ми надамо вам інструкцію з монтажу.
Комплектація
- GPS-трекер BI 810 Trek
- Акумулятор (1000мА)
- Технічний паспорт.














-380x354.png)



