| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 125° |
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Підсвічування | ІЧ |
2153.00 грн.
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
1890.00 грн.
2870.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | ні |
1890.00 грн.
2050.00 грн.
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Є |
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
4725.00 грн.
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 120° |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4 PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
24150.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Підключення камер | 4 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри | 140х150х30 |
| Стандарт | AHD |
Відеореєстратор Dashcam 2C TL-MT95C ADAS AI 4-канальний 4G GPS Wi-Fi з вбудованою фронтальною камеро
18900.00 грн.
| Робоча температура | -20 - + 70 ℃ |
| Тип камер | Вбудована AHD 1080P |
| Живлення | 8 – 32 В |
| Кодек | H.264/H.265 |
| Розміри | 111,38*87,3*27 мм |
| Стандарт | AHD |
| Каналів | 4 |
| Гарантія | 12 міс. |
10250.00 грн.
| Живлення | 8V~36V DC |
| Розміри | 162х180х20.5 |
| Країна | КНР |
| Стандарт | PAL/NTSC. AHD/TVI/CVI/IPC/ANALOG |
| GPS | Ні |
| Каналів | 8 |
38850.00 грн.
| Робоча температура | -20 - + 70 ℃ |
| Живлення | 8 – 32 В |
| Кодек | H.264/H.265 |
| Стандарт | AHD |
| GPS | Є |
| Якість запису | 1080P/720P/960H/D1/CIF |
| Гарантія | 12 міс. |
8820.00 грн.
| Підключення камер | 4Pin AVIA |
| Діагональ, дюйми | 10' |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Живлення | 9 - 35 В |
| Яскравість | 450 |
| Пропорція зображення | 16:9 |
| Гарантія | 12 міс. |














