5805.00 грн.
6820.00 грн.
| Робоча температура | -30°C до +80°C |
| Підключення камер | AVIA 4Pin Male |
| Живлення | DC 10-36V |
| Розмір дисплея, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Розміри | 174х114х20 |
5740.00 грн.
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 150° |
Cуперширококутна камера заднього виду 2С-213SW IP69K Водонепроникна 180° для вантажівок-фургонів, сі
3780.00 грн.
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 720P |
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 150° |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
1690.00 грн.
1790.00 грн.
2258.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 120 |
2258.00 грн.
| Мікрофон | Ні |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Кут огляду | 120 |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
2530.00 грн.
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 120 |
3410.00 грн.
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Є |
2184.00 грн.
2730.00 грн.
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 150° |
2520.00 грн.
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 135° |
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
1720.00 грн.
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Роздільна здатність | 800TVL |
| Стандарт | Аналогова |
| Мікрофон | Ні |
6100.00 грн.
8715.00 грн.
| Кут огляду | 120°-170° |
| Стандарт відеосигналу | PAL/NTSC |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP68 |
| Джерело живлення | DC12В-24В |
| Робоча температура | -20°C-70°C(стабільно) |












-380x354.png)