1948.00 грн.
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
7350.00 грн.
14700.00 грн.
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 720P |
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 120°-170° |
| Стандарт відеосигналу | PAL ИЛИ NTSC |
3402.00 грн.
3780.00 грн.
| Тип камер | AHD 1080 (720) / CVBS / TVL / Analog |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Матриця | IPS |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Діагональ, дюйми | 10" |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Пропорція зображення | 16:9 |
| Яскравість | 450 |
| Система відео (Відеостандарти) | PAL/NTSC |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Кількість тригерів | 1 |
| Розміри | 245x165x65 мм |
| Матриця | IPS |
| Діагональ, дюйми | 9 |
| Каналів | 2 |
| Стандарт | AHD |
| Підключення | AVIA 4Pin Male |
| Напруга живлення | 10 - 36 В |
7893.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 10 |
| Тип камер | AHD 1080 /720 / Analog |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Живлення | 10-35 В |
Монітор-відеореєстратор EM-702 SDVR 7 дюймів на 2 камери (2-канальний) для фур, агротехніки, спецтех
6150.00 грн.
| Кількість каналів | 2 |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Тип камер | AHD 1080P / AHD 960P / AHD 720P / Analog |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
Монітор-відеореєстратор EM-928HQ 9 дюймів на 4 камери (4-канальний) для фур, агротехніки, спецтехнік
7380.00 грн.
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 9 |
| Тип камер | AHD 1080P / AHD 960P / AHD 720P / Analog |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
| Гарантія | 12 міс. |
6875.00 грн.
7686.00 грн.
Недорогий комплект нічного бачення для авто: монітор 7 дюймів + ІЧ камера для авто, вантажівок, агро
5905.00 грн.
6618.00 грн.
5696.00 грн.
6668.00 грн.
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 120° |
| Підсвічування | ІЧ до 25м |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Живлення | DC 10-36V |
| Каналів | 2 |
| Матриця | IPS |
Недорогий монітор-відеореєстратор EM-704HD з вбудованою фронтальною камерою + камера заднього виду д
7663.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Роздільна здатність | 1024х600 |
| Живлення | 10-30 В |
| Кодек | H.264 |
| Розподіл екрана | 1,2 |










-380x354.png)
-380x354.png)

-380x354.png)

