5292.00 грн.
7560.00 грн.
| Роздільна здатність | 720P |
| Кут огляду | 120° |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Стандарт відеосигналу | PAL/NTSC |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
2858.00 грн.
3178.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
2214.00 грн.
2460.00 грн.
| Тип | вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | ні |
Камера нічного бачення для авто TX-HZ-108030X з ІЧ-підсвіткою для авто, вантажівок, агротехніки та с
2858.00 грн.
3178.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
13978.00 грн.
| Габарити (ШхДхВ) | 143x70x60 мм |
| Порт | RJ45/RS-485 |
| Час розпізнавання | в межах 25 мс |
| Живлення | POE(802.3af/at)/DC-12V |
| Клас водонепроникності | IP66 |
Камера переднього огляду TX-FK-10801X для легкових автомобілів, вантажівок і фур, автобусів, спецтех
2153.00 грн.
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
Камера переднього огляду TX-FK-10807X для легкових автомобілів, вантажівок і фур, автобусів, спецтех
2153.00 грн.
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
Камера переднього огляду TX-FK-960010X вологостійка для легкових автомобілів, вантажівок і фур, авто
1948.00 грн.
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 105 |
Камера переднього огляду TX-FK-96007X для легкових автомобілів, для вантажівок і фур, автобусів, спе
1948.00 грн.
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
2153.00 грн.
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 120° |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Кількість каналів | 4 |
| Діагональ, дюйми | 10,1 |
| Роздільна здатність | 1024 x 600 |
| Яскравість | 700cd/㎡ |
| Матриця | IPS |
| Напруга живлення | 12-24V |
| Пропорція зображення | 16:9 |














