5355.00 грн.
| Роздільна здатність | 720P |
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 180° |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Стандарт відеосигналу | NTSC/PAL |
3024.00 грн.
3780.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Кут огляду | 150° |
| Стандарт відеосигналу | PAL/NTSC |
2580.00 грн.
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
2800.00 грн.
| Активних пікселів | 1280 х 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 150°/170°(H) |
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Яскравість | 450 |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Підключення | VGA /HDMI /AV |
| Напруга живлення | 10-35V |
| Пропорція зображення | 16:9 |
| Розміри | 174х114х23 |
| Діагональ, дюйми | 10 |
| Роздільна здатність | 1024*600 |
| Підключення | 4PIN-AVIA |
| Яскравість | 500 |
| Матриця | IPS |
34628.00 грн.
| Кут огляду | 64/1° (З) - 3,6° (Т) |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP68 |
| Джерело живлення | 12-36V |
| Робоча температура | -10°C-60°C |
| Яскравість | 500 кд/м2 |
9996.00 грн.
| Роздільна здатність | 720P |
| Кут огляду | 45° |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Стандарт відеосигналу | PAL/NTSC |
| Мінімальна освітленість | 0 люкс (з ІЧ) |
| Діагональ, дюйми | 9 дюймів (16:9) |
| Роздільна здатність | 1024x600 |
| Живлення | 12-24V |
| Система відео | PAL |
| Розміри | 234х165х22 мм |
13120.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 7 |
| Роздільна здатність | 1024xRGBx600 |
| Система відео | PAL/NTSC |
| Живлення камер | 12/24 В |
11890.00 грн.
| Діагональ, дюйми | 7" |
| Роздільна здатність | 1024xRGBx600 |
| Пропорція зображення | 16:9 |
5628.00 грн.
| Роздільна здатність | 1920 х 1080 |
| Стандарт | AHD |
| Кут огляду | 90° |
| Підсвічування | ТАК, 5 діодів |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Живлення камер | DC12-24V |
| Бездротові технології | 2,4 ГГц |














