2153.00 грн.
Характеристики
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 100° |
| Підсвічування | Ні |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Відеовихід | 1.0vp-p,75Ohm |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4 Pin |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP34 |
| Сенсор | 1/3 StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Споживання | 180 мА |
| ІЧ-підсвічування | ІЧ |
| Дзеркальне зображення | Ні |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис Камера переднього огляду TX-FK-10807X для легкових автомобілів, вантажівок і фур, автобусів, спецтехніки
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
FK-10807X - внутрішня камера з пластиковим корпусом.
Камера переднього огляду призначена для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, спецтехніки.
Комплектація
- FK-10807X
- Документація
Оцінити Камера переднього огляду TX-FK-10807X для легкових автомобілів, вантажівок і фур, автобусів, спецтехніки
Схожі товари
1948.00 грн.
1750.00 грн.
1948.00 грн.
1750.00 грн.
1890.00 грн.
























