3024.00 грн.
3780.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Кут огляду | 150° |
| Стандарт відеосигналу | PAL/NTSC |
2580.00 грн.
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
2973.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 140 |
2378.00 грн.
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Так |
2378.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
2307.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
15910.00 грн.
| Роздільна здатність | 2560(H)*1920(V) |
| Кут огляду | 64/1 ° (З) - 3,6 ° (Т) |
1900.00 грн.
2973.00 грн.
| Роздільна здатність | 600 TVL |
| Стандарт | Analog |
| Кут огляду | 150° |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | RCA |
| Розміри | 23 x 22 x 23 мм |
73100.00 грн.
| Кут огляду | 60° - 70° |
| Підсвічування | до 80 м (інфрачервоне підсвічування) |
| Сенсор | 1/2,8" CMOS, прогресивне сканування |
| Тип камер | Аналогова міні-PTZ (AHD) |
| Роздільна здатність | 1080P / 2 Мп |
| Живлення | DC 12–24V |
4715.00 грн.
| Тип | Внутрішня |
| Стандарт | IP-камера |
| Мікрофон | Так |
| Роз'єм | RJ45 |
| Мінімальна освітленість | Color :[email protected] B/W: [email protected]; |
2460.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
1750.00 грн.
1948.00 грн.
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
4715.00 грн.
| Тип | Зовнішня |
| Стандарт | IP-камера |
| Мікрофон | Так |
| Підсвічування | Так |
| Роз'єм | RJ45 |
2520.00 грн.
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 120° |





/20230509_165051-380x354.jpg)








