2050.00 грн.
Характеристики
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Внутрішня |
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 960P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 135° |
| Відеовихід | 1.0vp-p,75Ohm |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4 Pin |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Сенсор | AHD960P + Starlight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Ні |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис Відеокамера 2C-HZ-960035X (PAL) для авто
Відеокамера 2C-HZ-960035X (PAL) для авто невелика компактна відеокамера зі зручним кріпленням.
Підходить для
- вантажного транспорта,
- автобусів та іншого пасажирського транспорту,
- спецтехніки, будівельної техніки,
- бульдозерів, екскаваторів
- тракторів і сільськогосподарської техніки
- поїздів
- річкового і морського транспорту
Оцінити Відеокамера 2C-HZ-960035X (PAL) для авто
Схожі товари









/9563b563-a0bc-4911-bcd2-14efea7dd00a-380x354.jpg)
/20230509_123958-380x354.jpg)

/20230509_165051-380x354.jpg)





