| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 100° |
| Підсвічування | ІЧ |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Відеовихід | 1.0vp-p,75Ohm |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4Pin |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| Споживання | 180 мА |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
CZ-10801X EXD - вибухобезпечна відеокамера.
Призначена для вантажного автотранспорту.
Комплектація
- CZ-10801X EXD
- Документація
Рекомендовані товари
Монітор-відеореєстратор 2C-FGM100404 10,1 дюймів на 4 камери (4-канальний) для фур, агротехніки та спецтехніки
Працюємо з 2007 року і вже встановили 7000+ комплектів для більш ніж 600 клієнтів! Не знаєте, як обрати відеосистеми для моніторингу вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас! Замовити консультацію 10,1-дюймовий 4-канальний монітор-відеореєстратор 2C-FGM100404 Сенсорний Монітор-відеореєстратор 2C-FGM100404 10,1 дюймів на 4 камери для вантажних автомобілів та іншої ..
8918.00 грн.
Монітор-відеореєстратор 2C-FGM100801G-C-A 10 дюймів на 8 камер (8-канальний) 4G GPS
Монітор-відеореєстратор 2C-FGM100801G-C-A 10 дюймів на 8 камер (8-канальний) 4G Монітор промислового призначення, підходить для сільськогосподарської техніки, навантажувачів та інших транспортних засобів, що потенційно схильні до впливу крапель дощу, брудної води або сильного пилу. Працюємо з 2007 року і вже встановили 20000+ комплектів для більш ніж 5000 клієнтів! Не знаєте, як обрати ві..
29925.00 грн.




























