1948.00 грн.
Характеристики
| Активних пікселів | 1280 x 960 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Відеовихід | 1.0vp-p,75 ОМ |
| Стандарт відеосигналу | PAL |
| Роз'єм | 4PIN-AVIA |
| Мінімальна освітленість | 0,01 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP34 |
| Сенсор | 1/3 StarLight |
| Об'єктив | 2.8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Ні |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис Камера для авто TX-FK-960011X(Microphone), універсальна
Відеокамера автомобільна TX-FK-960011X(Microphone)
Оцінити Камера для авто TX-FK-960011X(Microphone), універсальна
Схожі товари
2450.00 грн.






















