1509.00 грн.
2358.00 грн.
Характеристики
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 1080P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 150° |
| Мінімальна освітленість | 0,1 люкс |
| Сенсор | 1/3 "CMOS StarLight |
| Об'єктив | 2,8 мм |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +60°C |
Опис Відеокамера заднього виду EC-212 (1080P)
Відеокамера заднього виду EC-212 (1080P)
Підходить для міні-автобуса, фургона, каравану
Додаткові особливості
Роздільна здатність 1080P Light Duty
Висока роздільна здатність до 2.0M Pixel
11 світлодіодів (ІЧ опціонально) для нічного бачення
Система PAL/NTSC
Чіп 1/3 "CMOS 1080P
12 В постійного струму (опціонально 24 В постійного струму)
Металевий корпус
Об'єктив типу «риб'яче око»
Розмір камери: 5,2 х 3,7 х 5,6 см
Оцінити Відеокамера заднього виду EC-212 (1080P)
Схожі товари
2858.00 грн.
3178.00 грн.

















%20800TVL/20231012_151523-380x354.jpg)









/20230509_121355-380x354.jpg)