6150.00 грн.
Характеристики
| Тип підключення | 4Pin AVIA |
| Тип | Вулична |
| Активних пікселів | 1920 х 1080 |
| Роздільна здатність | 720P |
| Стандарт | AHD |
| Мікрофон | Ні |
| Кут огляду | 120°/90° |
| Підсвічування | ІЧ |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Стандарт відеосигналу | PAL/NTSC (опціонально) |
| Роз'єм | 4 Pin |
| Мінімальна освітленість | 0,05 люкс |
| Напруга | 12 - 24 В |
| Клас захисту (вологостійкість) | IP67 |
| Сенсор | 1/3 CMOS |
| Об'єктив | 3.2 мм |
| Споживання | 100 мА |
| ІЧ-підсвічування | Так |
| Дзеркальне зображення | Так |
| Джерело живлення | 12-24 В |
| Робоча температура | -40°C до +80°C |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис Камера заднього виду EC-909 вологостійка з ІЧ-підсвіткою для вантажівок і фур
Призначення: для вантажівок, автобусів, агротехніки, спецтехніки та комерційного легкового транспорту.
Не знаєте, як обрати відеообладнання для контролю вашого автопарку? Залиште заявку, і ми зробимо це за вас!
З 2007 року встановили обладнання для GPS та відеомоніторингу на 5000+ одиниць транспорту!
EC-909 - відеокамера з двома об'єктивами, яка дозволяє значно розширити і поліпшити огляд.
Камера призначена для установки на вантажний транспорт.
Додаткові особливості
- Водонепроникний корпус
- Широкий кут огляду
Комплектація
- EC-909
- Документація
Оцінити Камера заднього виду EC-909 вологостійка з ІЧ-підсвіткою для вантажівок і фур
Схожі товари
2768.00 грн.
1990.00 грн.
2460.00 грн.
2858.00 грн.
3178.00 грн.
2132.00 грн.
3045.00 грн.




































